Araç Takip

Albil Araç Takip Hizmetleri

Web tabanlı araç takip sistemi yazılımı, gerçek ve doğru rölanti takibi, yakıt tüketimi, tank seviyesi, motor devri gibi kritik bilgilerin araç bilgisayarından CANbus uygulaması ile uzaktan elde edilmesi, araç takip sistemine dijital takograf cihazı entegrasyonu, RF Motor Blokajı,mobil güvenlik hizmeti ve saha ekibi yönetimi ile entegre araç takip sistemi uygulamaları, araç takip yazılımına dayalı şok sensörü sayesinde sert fren, savrulma, ani araç kalkışı ve kaza tespitinin yapılması gibi çok sayıda ileri teknolojik uygulama gelmektedir. Günümüzde araç filosu bulunan her firmanın içinde bulunduğu sektöre özel raporlamaları müşterilerinin hizmetine sunması gerekmektedir. Filo takip disiplinini ve verimini artırmaya yönelik bu raporlamaların doğru sunulabilmesi için araç, sürücü ve yüke ait lokasyon bilgilerinin yanısıra yakıt tüketimi bilgilerinin, sürücü ihlalleri, çalışma ve dinlenme sürelerinin doğru ve gerçek zamanlı şekilde sunulabilmesi gerekmektedir.

Araç Takip Sistemi sayesinde müşterilerine sunduğu gerçek zamanlı doğru bilgiler sayesinde filosu olan şirketlerin yakıt giderlerinde ciddi oranda azalma sağlanmakta, filo disiplini ve verimliliğinde büyük bir artış olmaktadır.

Referasnlar;
İBB
Havataş
Yeşil Adamlar
İHE

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Tercihler
Tümünü Reddet
Tümünü Kabul Et
x