Çağrı Merkezi

Müşteri Hizmetleri

Müşteriyi dinlemek, her an yanında olabilmek, günün her saati ona tam ve eksiksiz hizmet verebilmek, şikayet ve ihtiyaçlarına çözüm getirebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri hizmetleri kavramının ilk adımlarıdır. Albil Çağrı Merkezi, uzman müşteri hizmet yetkilileri, teknik destek ekibi ve şikayet süreç yönetimi sistemi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Tele Satış / Pazarlama

Firmaların sattıkları ürünlere göre hedef kitlesinin saptanmasını, müşterilerin ve dağıtım kanallarının segmentasyonunu, her segmente uygun ürün ve kampanyaların tanıtımını ve satışın tamamlanmasını içerir. Buna göre “telefonda satış” konusunda uzman personel tarafından yapılan dış aramalar ile belirlenen hedefler doğrultusunda satış gerçekleştirilmektedir.

Anket Hizmetleri

CATI (Computer Aided Telephone Interview), telefon, bilgisayar ve araştırmacılık deneyimini birleştiren, teknolojinin hız kazandırdığı bir veri toplama tekniğidir. Bu teknolojiyle değişik ürün/hizmet kategorilerinde, özel ve dönemsel araştırmalar, ağırlıklı olarak ürün/hizmet memnuniyeti, marka tanınırlığı, tutum, davranış ve reklam/promosyon gibi etkinlik araştırmaları yürütülebilir. Callpex, çözüm ortağı olduğu firmalara CATI hizmetlerini, teknoloji ve insan kaynağı birikimini de kullanarak ve uygulama esnekliği sağlayarak sunar.

Sipariş Yönetimi

Ürün siparişi vermek isteyen müşterilerin siparişleri alınıp, sistematik bir şekilde bayi / şubelere dağıtılır. Dağınık yapıdaki kurumlar için merkezi ve verimli bir çözüm olanağı sunan bu sistem, özellikle perakende ve gıda sektörlerinde geniş uygulama alanları bulmaktadır.

Şikayet Yönetimi

Şikayette bulunan müşterilerin şikayetlerini alıp ilgili bayi, kişi ve şubelere aktarılır. Şikayet süreç ve sonucu takip edilerek sisteme kaydedilir. Özellikle taşımacılık ve satış sonrası hizmet gerektiren sektörlerde firmanın süreçlerini iyileştirme ve kurumsal kimlik kazandırmada etkilidir.

Mail, Fax, Sms ve Web Chat Hizmetleri

Müşterilerin sms, fax, mail vs. iletişim kanallarıyla gelen talepleri sisteme kaydedilerek tüm iletişim kanallarıyla gelen taleplerde müşteri memnuniyeti sağlanır. Müşteri Hizmetleri


Çağrı merkezini arayan bir müşteri yer, mekan veya kişi görmez. Kafasında oluşan firma profili, telefonun çalma ve sonlama arasındaki sürede verilen hizmettir. Albil Çağrı Merkezi olarak, müşteri yaşam döngüsünün her aşamasında ihtiyaç duyulan firma-müşteri iletişimini en üstün müşteri deneyimini yaşatma felsefesi ile tüm kanallardan entegre şekilde yönetiyoruz. Müşteri talep ve ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı şekilde çözerek maksimum müşteri memnuniyeti yaratıyoruz. Referanslar: Havataş Derin Tarih Dergisi Yeni Şafak Gazetesi Tümosan Traktör

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Tercihler
Tümünü Reddet
Tümünü Kabul Et
x