Satınalma

Albil Merkezi Hizmetler A.Ş. Satınalma departmanı olarak grubumuza ait firmaların takip ve tedarikini yaptığımız konuları şu başlıklar altında toplayabiliriz : arşiv, muhaberat , güvenlik, temizlik , GSM hatları yönetimi ve IT departmanın ihtiyaç olarak bildirdiği parça ,ürün ve proje takibi.

Arşiv :

Grup firmalarımız farklı lokasyonlarda faaliyet göstermeleri sebebiyle kıymetli ve resmi evrakları da bu lokasyonlarda dağınık bir şekilde bulunmaktadır. Yönetim kurulumuzun aldığı son karar doğrultusunda , tüm grup arşivlerinin bir araya toparlanabileceği bir depo tutulmuş olup, arşivlerin bu depoya taşınması ve dijitalleştirilmesiyle ilgili süreç devam etmektedir.

Muhaberat:

Grup firmalarımız ve yönetime ait tüm posta gönderileri merkez adresimiz olan Topkapı lokasyonumuza gelmektedir. Burada görevi personelimiz aracılığıyla ilgili evrakların ilgili kişi ve birimleri ulaştırılması sağlanmaktadır.

Temizlik:

Grup firmalarımızın ve yöneticilerimizin ihtiyacı olan temizlik ve hizmet ihtiyacı da yine dış kaynak kullanımı yoluyla karşılanmaktadır. Konuyu Albil satınalma olarak takip etmekteyiz.

GSM hatlarının takibi:

Grubumuza ait firmalar, gerek şirket içi gerekse verilmekte olan hizmet sektörü işleri sebebiyle 4.000 ‘ e yakın GSM hattı aktif olarak çalışmaktadır. Bu hatların en verimli ve ekonomik şekilde tarifelendirilmesi için ekimiz içerisindeki uzman personelimiz tarafında çok hassas olarak takipleri yapılmaktadır.

IT projeleri:

Büyük bir aile olan grup firmalarımız , gerek İstanbul içi gerekse yurtiçi ve yurtdışı olarak geniş bir coğrafi alanda faaliyet göstermektedirler. Gerek iştigal edilen sektörler olarak (medya, atık toplama, toplu taşıma) gerekse coğrafi yaygınlık olarak , bu zorlu yapının bilişim alt yapısının da her gün yeni ihtiyaçları olmaktadır. Bu ihtiyaçların tespitini IT departmanımız yapmakta ve uygun ürünlerin alımını da Satınalma birimimiz gerçekleştirmektedir. Ayrıca personelin kullanmakta olduğu ofis ve bilgisayar araçlarını performansının korunması da yine IT-satınalma koordinasyonu ile sağlanmaktadır.

Tüm bu Satınalma ve tedarik süreçlerinde, ihtiyacın tespiti , uygun ürün konumlandırma, yeteri kadar firmadan teklif alma kriterlerini her zaman korumaya da azami hassasiyet göstermekteyiz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Tercihler
Tümünü Reddet
Tümünü Kabul Et
x